Zdjęcia na naszej stronce
wątek założył/a Webmaster w dniu 03.05.2007r.
Webmaster
wiadomości na forum: 38
komentarzy: 63
Wysłany: 2007-02-27 10:07:27
W związku z licznymi komentarzami, typu "czemu tak długo nie ma zdjęć", "co z fotkami', "czemu tak mało zdjęć" w imieniu naszej ekipy informuję:
1) zamieszczamy tylko wybrane zdjęcia - te które nam się podobają
2) zdjęcia dodajemy na stronkę po obróbce która nieco trwa;
3) upload zdjęć na serwer też nieco trwa;
4a) zdjęcia otrzymujemy od zaprzyjaźnionych firm - którzy oprócz gratisowej roboty z obróbką zdjęć z naszych imprez, zajmują się też normalną, komercyjną działalnością - więc siłą rzeczy zdjęcia z imprez muszą odczekać na "luźniejszą" chwilę.
4) kto inny wrzuca zdjęcia na serwer (El Mariano), kto inny je aktywuje na stronce (ja czyli Adik). Pracuję "w polsce", więc nie zawsze mam dostęp do sieci, aby uaktywnić zdjęcia na stronce - więc to też trwa. Poza tym czasami jesteśmy zmęczeni, mamy rodziny, wolne weekendy, imprezy, święta itp
5) zdjęcia pojawiają się zazwyczaj po ok. tygodniu - dwóch tygodniach (co uważam za niezły wynik, zważywszy na powyższe). Nie jest to regułą - mogą się pojawić nawet po miesiącu...
6) od tej pory nie odpowiadamy na komentarze typu "kiedy" i "brakuje" dotyczące zdjęć;

pozdrawiam,
Adik
punter
wiadomości na forum: 1
komentarzy: 0
Wysłany: 2008-05-25 21:16:57
Chcialbym powiedzieć że nie wszystkie osoby wyrażają zgodę o umieszczanie ich zdjęć na stronce.
Admin
wiadomości na forum: 29
komentarzy: 83
Wysłany: 2008-07-21 14:32:58
Na biletach znajduje się napis: "Zdjęcia robione na imprezie mogą być umieszczone na stronie www.bi.hg.pl". Zakupując bilet jesteś poinformowany o tym, a więc wyrażasz zgodę na umieszczenie zdjęcia.
Publikacja zdjęć z naszych imprez (oraz wizerunków osób znajdujacych się na tych zdjęciach) odbywa się na podstawie Ustawy Prawo autorskie i prawa pokrewne (Dz. U. 1994 r. Nr 24 poz. 83) Art. 81. ust. 2 pkt 2).
Nie mniej jednak, jeśli nie życzysz sobie aby fotka z Twoim wizerunkiem pojawiła się w sieci, możesz zaznaczyć o tym fotografowi robiącemu zdjęcia, lub nam poprzez maila. Pozdrawiam.
Temat zamknięty
powrót
 
Powrót do strony głównej
© Adik & El Mariano 2007-2011